Książki biznesowe dla Kobiet Przedsiębiorczych

1
171

Witajcie Kochane Kobiety

  W dzisiejszym wpisie przedstawię Wam listę biznesowych pozycji książkowych dla kobiet przedsiębiorczych! Zastanawiasz się nad własną działalnością? Chcesz dowiedzieć się, co możesz zrobić lepiej dla funkcjonowania Twojej firmy? A może po prostu potrzebujesz dużej dawki inspiracji i wsparcia od innych kobiet, które spełniają się nie tylko zawodowo – w pracy czy biznesie, ale także w życiu osobistym?

Ten artykuł jest właśnie dla Ciebie! Zapraszam do lektury…

,,69 biznesowych porad dla przedsiębiorczych kobiet”, 

autorstwa Elżbiety Jachymczak

Poradnik dla każdej z nas, zawierający trzy bloki tematyczne: biznesowy, mentoringowy oraz prawny. Sięgając po tę książkę możesz być pewna, że zdobędziesz odpowiednią wiedzę na temat tego, jak skutecznie prowadzić biznes, skąd czerpać energię do działania, a także dlaczego tak istotny jest czas na odpoczynek. Ponadto wiele dowiesz się chociażby o tym, jak znaleźć w sobie odwagę lub mieć jej znacznie więcej. Nie zabraknie w niej też informacji na temat tego, w jaki sposób pisanie artykułów może pomóc Ci w budowaniu własnej marki. To odpowiedź na potrzebę społeczną, jaką jest edukacja finansowa i biznesowa w Polsce. Gwarantuję Wam, że to książka, do której będziecie wracać wiele razy, pełne motywacji i głodne nowych sukcesów.

F652C38C 1A7C 4F17 AB94 8FC96D2D7793

,,Liderki biznesu. jak zwyciężać i zmieniać świat” – praca zbiorowa

Ta pozycja opowiada o historiach trzynastu kobiet, które prowadzą własne biznesy i odnoszą niesamowite sukcesy. Wywiadu udzieliły m.in. Sonia Draga, Beata Osiecka, Danuta Dąbrowska, Aneta Podyma, a także Jolanta Zwolińska.

Książka jest dostępna w większości księgarni, zarówno w wersji drukowanej, jak i elektronicznej.

Poruszone zostały w niej takie kwestie jak:

  • partnerstwo w biznesie,
  • balans między życiem zawodowym, a prywatnym,
  • efektywność osobista,
  • zarządzanie zespołem,
  • walka ze stereotypami,
  • motywacja do działania i wiara w siebie.

Przedsmak:

,,Sukcesem jest robienie tego, co się lubi. To pasja, potrzeba sięgania coraz wyżej, szukania nowych rozwiązań, nieustająca ciekawość i ludzi. Zaraźliwy entuzjazm dający siłę, by iść dalej.”

C89A98B9 B4A0 49BE A07B 6BC63CA6AE48

,,Kobieta Niezależna”,

 autorstwa Kamili Rowińskiej

,,Przestań uciekać od trudności! Stawiaj czoła wyzwaniom! Poszerzaj własną strefę komfortu! Przestań oglądać się a innych! Rozwijaj się i wyglądaj wygranej!”

Cudowna książka, która skłania do przemyśleń. Autorka opowiada o niezależności, pokonywaniu barier, podjęciu działania i stawiania czoła wyzwaniom! Wszystko to sprawia, że jesteśmy silniejsze. Prawda jest taka, że można stale się edukować, ale jeśli nie zmienimy myślenia, nasze życie nie zmieni się na lepsze. Koniec z szukaniem wymówek! Wybierając tę pozycję, dowiesz się się m.in.: jak pogodzić rolę mamy, żony i business woman, jak podzielić obowiązki domowe czy też, w jaki sposób skutecznie zadbać o swoje kompetencje.

Niezależność = WOLNOŚĆ

FDC19627 F57A 474B B090 2EE37EBDC433

,,Autobus energii”, 

autorstwa Jon’a Gordona

Autor zabiera nas w inspirującą podróż podczas, której odkryjemy 10 sekretów bycia szczęśliwym człowiekiem w każdej dziedzinie swojego życia – w pracy, domu czy biznesie.

Niezwykle wciągająca książka biznesowa w formie powieści, która skłania do refleksji, zmienia sposób myślenia i pozwala znaleźć w sobie wewnętrzną siłę, by samej kształtować lepszy świat. Proste lekcje, które zapamiętasz na całe życie! Po przeczytaniu, będziesz już doskonale wiedziała, że jeśli człowiek wierzy w swoje możliwości, nie ma dla niego rzeczy niemożliwych…

4AD153D8 BD07 417B B9B0 C86F49B57FD2

,,NIEZNISZCZALNE” Katarzyny Ratajczak

11 wywiadów z kobietami, które odważyły się podjąć ryzyko prowadzenia własnej firmy. Każda z nich jest różna, ale wszystkie łączy jedno: przedsiębiorczość. Książka niezwykle wielowymiarowa, w której znajdziecie natchnienie do rozpoczęcia własnej działalności lub do rozwoju dotychczasowego biznesu. To opowieści kobiet, które nie poddały się. Wiedzą, co oznacza porażka, ale przede wszystkim waleczność  oraz wytrwałość. Ogromna dawka wiedzy, motywacji i pozytywnej energii. Polecam!

2064815C B7C6 43DC 8CE8 329E001785AC 2

Mam nadzieję, że skorzystacie z mojego polecenia i sięgniecie po te pozycje książkowe. Zainspirujcie inne czytelniczki – dajcie koniecznie znać, jakie książki biznesowe przeczytałyście.

Zacznij od zmiany myślenia już dzisiaj! 🙂

Poprzedni artykułCzym jest SXO i jak pomoże Twojej stronie?
Następny artykułJakie cechy charakteryzują przedsiębiorcze kobiety? Oto 10 cech, które wyróżniają kobiety biznesu!
Studentka Akademii Leona Koźmińskiego na kierunku Zarządzanie - Socjologia Biznesu i Mediów. Interesuje się fotografią i tworzeniem materiałów wideo. Uwielbia sport i zdrowe jedzenie. Wolny czas spędza aktywnie z bliskimi.
5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Monika

Świetny artykuł, tego szukałam! 🙂